Udana inauguracja sezonu w wykonaniu rezerw

Akademia

Udana inauguracja sezonu w wykonaniu rezerw

16.08.2018

16.08.2018

W spotkaniu pierwszej kolejki Łódzkiej Klasy Okręgowej rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego pokonały na boisku hybrydowym przy al. Unii Lubelskiej zespół Włókniarza Konstantynów Łódzki 8:1.

Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy w 12. minucie objęli prowadzenie. Po tym golu do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić ełkaesiacy co skutkowało groźnymi akcjami pod bramką rywala. Do przerwy dzięki trafieniom Grochowskiego oraz Maschery z rzutu karnego nasze rezerwy prowadziły 2:1.

Druga odsłona spotkania to całkowita dominacja naszej drużyny, która zaaplikowała rywalom sześć kolejnych goli. Włókniarz co prawda ambitnie walczył o zmianę rezultatu, ale nie wystarczyło to skutecznie przeciwstawić się bardzo dobrze dysponowanym piłkarzom ŁKS-u.

Dzięki wysokiemu zwycięstwu rezerwy ŁKS po pierwszej kolejce Łódzkiej Klasy Okręgowej zajmują drugie miejsce w tabeli. Kolejnym przeciwnikiem trenerów Pogorzały, Wróblewskiego, Drechslera oraz Zaparta będzie drużyna Zawiszy Rzgów. Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 na boisku hybrydowym przy al. Unii Lubelskiej.


ŁKS II Łódź – Włókniarz Konstantynów Łódzki 8:1 (2:1)

  • Bramki: Grochowski, Maschera (2), Koprowski (2), Ratajczyk, Krzyżanek, Bachanek – Oliński
  • Skład ŁKS II: Arndt – Cieślik, Lamprycht (70’; Lasota), Pyć, Białousko (65’; Karlikowski) – Koprowski, Sójka (75; Panasiuk), Piela (77’ Bachanek), Grochowski, Ratajczyk (67’; Krzyżanek) – Maschera (75; Gmosiński).