Jan Sobociński powołany do kadry U21

27.08.2019

Jan Sobociński powołany do kadry U21

fot. Jakub Ziemian

Trener reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz ogłosił dzisiaj kadrę na mecze eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy 2021. Wśród powołanych znalazł się obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego – Jan Sobociński.

Polacy zmierzą się we wrześniowych pojedynkach z Łotwą (6 września o godzinie 16:00 w Jełgawie) oraz z Estonią (10 września o godzinie 18:00 w Białymstoku).

Lista powołanych zawodników:

• Bramkarze: Marcin Bułka, Kamil Grabara, Radosław Majecki
  • Obrońcy: Jakub Bednarczyk, Karol Fila, Adrian Gryszkiewicz, Kamil Pestka, Jan Sobociński, Sebastian Walukiewicz, Przemysław Wiśniewski
  • Pomocnicy: Maciej Ambrosiewicz, Mateusz Bogusz, Patryk Dziczek, Kamil Jóźwiak, Marcin Listkowski, Sebastian Milewski, Przemysław Płacheta, Bartosz Slisz, Miłosz Szczepański, Daniel Ściślak
  • Napastnicy: Bartosz Bida, Patryk Klimala, Patryk Szysz