Ranking „Czapki z głów”. Pirulo najlepszy jesienią

19.12.2020

Ranking „Czapki z głów”. Pirulo najlepszy jesienią

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Piłkarze ŁKS-u zakończyli zmagania w rundzie jesiennej, bo mecz z GKS-em Tychy zostanie rozegrany dopiero w lutym. W związku z tym przedstawiamy wyniki rankingu „Czapki z głów” na półmetku pierwszoligowych rozgrywek, w ramach którego wybieracie najlepszych zawodników naszej drużyny.

W nowym sezonie rozpoczęliśmy zabawę, w ramach której kibice Łódzkiego Klubu Sportowego po ligowych meczach wybierają na łamach Twittera i Facebooka najlepszych zawodników każdego spotkania, wyjąwszy z tego przegrane pojedynki.

Przypomnijmy, że każdy kibic biorący udział w zabawie przyznaje po zakończeniu spotkania w sumie sześć kapeluszy:

• 🎩🎩🎩 – dla najlepszego piłkarza meczu
  • 🎩🎩 – dla bohatera drugiego planu
  • 🎩 – dla zawodnika, którego warto wyróżnić

Na głowy naszych piłkarzy pofrunęło w tym sezonie już kilka tysięcy kapeluszy. Kto prowadzi w klasyfikacji?

Najwięcej indywidualnych wyróżnień otrzymał Pirulo. Hiszpan był Waszym zdaniem najlepszym piłkarzem meczów z Odrą Opole, Stomilem Olsztyn, Zagłębiem Sosnowiec, GKS-em Bełchatów i Koroną Kielce więc nie dziwi, że zebrał w sumie już 17 kapeluszy.

Drugie miejsce zajmuje Antonio Domínguez, bohater spotkań z Resovią, Puszczą Niepołomice i GKS-em Jastrzębie, doceniany za piękne gole i nie mniej efektowne podania. Na ostatnim stopniu podium stanął Arkadiusz Malarz. Kapitana ełkaesiaków chwaliliście zwłaszcza po wygranych przez ełkaesiaków derbach z Widzewem i bezbramkowo zremisowanym meczu z Arką Gdynia. Bramkarz ŁKS-u ma na koncie 7 kapeluszy.

Tuż za podium trzech młodych piłkarzy ŁKS-u, w tym i młodzieżowiec. Jan Sobociński zgromadził 6 kapeluszy, jeden mniej skompletowali Michał Trąbka i Przemysław Sajdak.

Dodajmy, że spotkania z Radomiakiem, Górnikiem Łęczna, Miedzią i Bruk-Bet Termaliką zakończyły się porażkami łodzian, więc po tych meczach nie wybieraliśmy piłkarza meczu.

Klasyfikacja rankingu „Czapki z głów” po 16 meczach rundy jesiennej:

• Pirulo – 17 🎩
  • Antonio Domínguez – 14 🎩
  • Arkadiusz Malarz – 7 🎩
  • Jan Sobociński – 6 🎩
  • Michał Trąbka – 5 🎩
  • Przemysław Sajdak – 5 🎩
  • Łukasz Sekulski – 4 🎩
  • Samuel Corral – 4 🎩
  • Maciej Dąbrowski – 3 🎩
  • Maciej Wolski – 3 🎩
  • Piotr Gryszkiewicz – 2 🎩
  • Adrian Klimczak – 2 🎩
  • Maksymilian Rozwandowicz – 1 🎩
  • Tomasz Nawotka – 1 🎩
  • Carlos Moros Gracia – 1 🎩

Mamy nadzieję, że wiosną będziecie mieli okazję nagradzać naszych piłkarzy kolejnymi ełkaesiackimi kapeluszami po każdej ligowej kolejce. Przypominamy, że swój głos na najlepszych piłkarzy meczów można oddać na Facebooku lub Twitterze w komentarzu pod specjalnym postem dotyczącym naszego rankingu, publikowanym zwykle kilka godzin po zakończeniu spotkania.