Kadra ŁKS na zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej

Kadra ŁKS na zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej

W czwartkowy poranek piłkarze ŁKS-u wyruszyli do Woli Chorzelowskiej. W kilkudniowym zgrupowaniu weźmie udział 28 zawodników.

Ełkaesiacy zameldują się dziś w Woli Chorzelowskiej, gdzie do ich dyspozycji będzie m.in. czterogwiazdkowy hotel, profesjonalny gabinet do wykonywania masażu, strefa termalna, sauny i co interesuje piłkarzy najbardziej – oświetlone pełnowymiarowe boisko naturalne ze świetnie zaopatrzonym zapleczem socjalnym.

W trakcie kilkudniowego zgrupowania nasi piłkarze rozegrają dwa mecze sparingowe (3 lipca ze Stalą Mielec i 7 lipca ze Stalą Rzeszów), a 9 lipca wrócą do Łodzi. Partnerem zgrupowania łodzian jest firma forBET.

Kadra ŁKS-u na zgrupowanie:

Bramkarze: Marek Kozioł, Dawid Arndt, Michał Kot, Aleksander Bobek

Obrońcy: Mateusz Bąkowicz, Maciej Dąbrowski, Adrian Klimczak, Oskar Koprowski, Adam Marciniak, Nacho Monsalve, Jan Sobociński, Bartosz Szeliga, Maciej Wolski

Pomocnicy: Maksymilian Rozwandowicz, Jakub Tosik, Antonio Dominguez, Piotr Gryszkiewicz, Ricardo Guima, Kelechukwu Ibe-Torti, Mikkel Rygaard, Jan Kuźma, Javi Moreno, Pirulo, Michał Trąbka

Napastnicy: Stipe Jurić, Samuel Corral, Piotr Janczukowicz, Ricardinho

Sztab szkoleniowy ŁKS-u:

Kibu Vicuña (trener), Marcin Pogorzała, Paweł Drechsler (asystenci trenera), Jacek Janowski (trener bramkarzy), Marek Jędrzejewski, Damian Krajewski, Marcin Kwiatkowski, Michał Lewandowski (fizjoterapeuci i trenerzy przygotowania motorycznego), Jacek Żałoba (kierownik drużyny).