Dwa najbliższe mecze ŁKS w TV. Trenują przed Radomiakiem

Dwa najbliższe mecze ŁKS w TV. Trenują przed Radomiakiem

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Na ekranach telewizorów zobaczymy dwa najbliższe spotkania piłkarzy ŁKS-u, w tym środowy pojedynek łodzian z Radomiakiem. Przygotowania do tego spotkania ełkaesiacy rozpoczną dzisiaj.

Organizator rozgrywek Fortuna 1 Ligi w porozumieniu z telewizją Polsat Sport ustalił w ubiegłym tygodniu terminy najbliższych meczów na zapleczu ekstraklasy.

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego już w środę zmierzą się na własnym boisku z Radomiakiem Radom (28 kwietnia, początek o godz. 17.40). W sobotę 1 maja naszą drużynę czeka wyjazd do Głogowa na spotkanie z Chrobrym (godz. 12.40), a osiem dni później, czyli w niedzielę 9 maja domowe starcie z GKS-em 1962 Jastrzębie (godz. 12.40). W piątek 14 maja łodzianie zagrają na wyjeździe z Puszczą Niepołomice (godz. 13).

Teraz Radomiak

Przygotowania do meczu z Radomiakiem podopieczni trenera Ireneusza Mamrota rozpoczną dzisiaj od wieczornych zajęć na boisku, które poprzedzi odprawa z udziałem sztabu szkoleniowego. Identycznie będzie to wyglądało we wtorek (najpierw odprawa, następnie trening), natomiast w czwartek, a więc dzień po starciu z Radomiakiem nasz zespół spotka się na zajęciach treningowych przed południem.

W piątek po przedpołudniowym treningu i obiedzie ełkaesiacy wyruszą na wyjazdowy mecz z Chrobrym Głogów, który jak już wspomnieliśmy rozpocznie się w sobotę o godz. 12.40. Oczywiście teraz ełkaesiacy koncentrują się wyłącznie na bardzo ciekawie zapowiadającym się pojedynku z czwartym w tabeli Fortuna 1 Ligi Radomiakiem.

Trener Ireneusz Mamrot będzie miał do dyspozycji w środę Macieja Wolskiego (w Kielcach pauzował ze względu na żółte kartki), natomiast przymusowa przerwa w grze czeka Jakuba Tosika. Defensywny pomocnik w meczu z Koroną został ukarany czwartą w tym sezonie żółtą kartką.

Na ekranach telewizorów

Dwa najbliższe mecze, czyli ten domowy z Radomiakiem Radom i ten wyjazdowy z Chrobrym Głogów zobaczymy na żywo w telewizji Polsat Sport, natomiast pojedynek z GKS-em 1962 Jastrzębie został przed nadawcę pierwszoligowych rozgrywek opatrzony statusem „meczu alternatywnego” i stacja pokaże go tylko wtedy, jeśli z telewizyjnej ramówki wypadnie inne uwzględnione w planie transmisji spotkanie. Starcie z Puszczą Niepołomice będzie można obejrzeć w aplikacji Ipla.