Zapowiedź meczu ŁKS II – Orkan Buczek

Zapowiedź meczu ŁKS II – Orkan Buczek

fot. Lens Strong

W najbliższą sobotę rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego, czyli lider IV ligi, zmierzą się z czwartym w tabeli Orkanem Buczek.

Mecz z Orkanem Buczek zakończy dwutygodniowy maraton, w trakcie którego druga drużyna łódzkiego klubu rozegra w sumie pięć spotkań. Podopieczni Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera przeszli przez rzeczony maraton suchą stopą, wygrywając trzy ligowe mecze (z Wartą Sieradz 3:0, Ceramiką Opoczno 5:1, Polonią Piotrków Trybunalski 3:0) oraz eliminując z Regionalnego Pucharu Polski Lechię Tomaszów Mazowiecki (2:1).

Ekipa z Buczka już dawno odpadła z rozgrywek pucharowych, a w lidze przegrała ważny mecz z Wartą Sieradz 2:4, co więcej zanotowała również wpadkę w postaci porażki 1:2 z Pogonią Zduńska Wola. Obecnie do liderującego ŁKS-u Orkan traci już 14 punktów.

Ełkaesiacy znów nie mieli dużo czasu, by przygotować się do meczu. W czwartek drużyna ŁKS II miała wolne, więc trening odbyła jedynie w piątek przed południem. Na szczęście łodzianie w komplecie trenowali przed sobotnim meczem. W ostatnim spotkaniu na boisko po kontuzji wrócił wreszcie Jakub Romanowicz i od razu wpisał się na listę strzelców. W sobotę zapewne znów zobaczymy go na boisku.

Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 11. Przy okazji pragniemy poinformować, że wstęp na teren kompleksu Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej jest zabroniony (nie dotyczy osób z wydanymi przez klub identyfikatorami). W związku z tym prosimy rodziców i naszych kibiców o wyrozumiałość.

Autor: Mateusz Żegota