Przygotowania do meczu z GKS Tychy

14.02.2021

Przygotowania do meczu z GKS Tychy

Już w sobotę piłkarze ŁKS-u wznowią rozgrywki ligowe starciem z GKS-em Tychy. Przed tym spotkaniem podopieczni trenera Wojciecha Stawowego mają w planie sześć jednostek treningowych.

W niedzielę ełkaesiacy odpoczywali, ale już w poniedziałek spotkają się na pierwszych w tym tygodniu zajęciach, które rozpoczną ostatni etap przygotowań do sobotniego meczu z GKS-em Tychy. Jutro zespół będzie trenował najpierw na boisku, a popołudniu weźmie udział w ćwiczeniach siłowych.

Trener Wojciech Stawowy chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, więc troszczy się o każdy detal. Z tego powodu większość zajęć w tym tygodniu rozpocznie się mniej więcej w porze starcia ze śląską drużyną. We wtorek poza treningiem w ośrodku Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej w planie jest jeszcze sesja zdjęciowa. W środę, czwartek i piątek drużyna będzie ćwiczyła na boisku w al. Unii 2.

Ten składający się w sumie z sześciu jednostek treningowych mikrocykl szkoleniowy jest bardzo ważny, bo już w sobotę „Rycerze Wiosny” wznowią rozgrywki zaległym z jesieni meczem z GKS-em Tychy (początek o godz. 12.40).