Rezerwy powalczą w ćwierćfinale z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Rezerwy powalczą w ćwierćfinale z Lechią Tomaszów Mazowiecki

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Piłkarze rezerw ŁKS-u w 1/4 finału wojewódzkiego Pucharu Polski zmierzą się z trzecioligową Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Kilka dni temu poznaliśmy pary ćwierćfinałowe wojewódzkiego Pucharu Polski. Druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego w walce o półfinał zmierzy się z Lechią Tomaszów Mazowiecki, która po rundzie jesiennej zajmuje 17. miejsce w grupie I trzeciej ligi.

Co ciekawe, nie będzie to pierwsze w tym roku starcie tych zespołów, bo 6 lutego podopieczni trenerów Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera pokonali Lechię Tomaszów Mazowiecki 2:1 po golach Mateusza Bąkowicza i Oskara Koprowskiego.

Czwartoligowe rezerwy ŁKS-u przygodę w tej edycji wojewódzkiego Pucharu Polski rozpoczęły od trzeciej rundy i wygranego 1:0 meczu z Borutą w Zgierzu. Ełkaesiacy wyeliminowali ponadto z tych rozgrywek GKS Ksawerów (walkower 3:0) i trzecioligowy Sokół Aleksandrów Łódzki (3:2). Spotkanie z Lechią odbędzie się w połowie kwietnia na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS. Zwycięzca tego meczu zagra z lepszym w parze: Warta Sieradz – RKS Radomsko.

Pary 1/4 finału wojewódzkiego Pucharu Polski:

• Warta Sieradz – RKS Radomsko
  • ŁKS II Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki