Kadra drużyny na pierwszy trening w 2021

10.01.2021

Kadra drużyny na pierwszy trening w 2021

Poznaliśmy listę zawodników ŁKS-u, którzy w najbliższy poniedziałek wezmą udział w pierwszych w 2021 roku zajęciach treningowych. Znalazły się na niej nazwiska trzech nowych piłkarzy łódzkiego klubu.

Jak już informowaliśmy kilka dni temu, w najbliższy poniedziałek (tj. 11 stycznia) piłkarze ŁKS-u rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. Tego dnia ełkaesiacy mają w planach testy antygenowe, odprawę oraz zajęcia treningowe.

Sztab szkoleniowy na czele z trenerem Wojciechem Stawowym na pierwszym treningu w 2021 roku będzie miał do dyspozycji dwudziestu siedmiu zawodników, w tym trzech nowych zawodników, którzy niedawno dołączyli do zespołu. Zabraknie bramkarza Aleksandra Bobka, który od 9 stycznia przebywa na zgrupowaniu Talent Pro w Hiszpanii.

Lista zawodników na pierwszy trening w 2021 roku:

BRAMKARZE:

• Samuel Corral
  • Piotr Janczukowicz
  • Łukasz Sekulski

Piłkarze ŁKS-u do 22 stycznia będą trenować na własnych obiektach. Dzień później pojawią się w Side, gdzie m.in. rozegrają trzy mecze sparingowe.