Kazimierz Moskal przed Sandecją

Kazimierz Moskal przed Sandecją

W trakcie czwartkowej konferencji prasowej z udziałem trenera Kazimierza Moskala, szkoleniowiec ŁKS odpowiedział na pytania dziennikarzy przed jutrzejszym spotkaniem z Sandecją Nowy Sącz.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u):  Skład wyjściowy będzie podporządkowany celowi na to spotkanie. Oczywiście trudno, żebyśmy w takim meczu, gdy gramy u siebie, stawiali na defensywę. Chcemy stwarzać dobre widowiska, w tym celu przecież trenujemy, ale pamiętajmy, wiele tu zależy od obu drużyn. Ostatnie zwycięstwo z pewnością dodało wiary Sandecji. Przyjadą do Łodzi i na pewno się przed nami nie położą. Nie możemy zlekceważyć przeciwnika, a to, że mają jakieś problemy kadrowe, nie oznacza, że będą mniej groźni.