Kazimierz Moskal przed Podbeskidziem

Kazimierz Moskal przed Podbeskidziem

O najbliższym rywalu, sytuacji kadrowej, reprezentacyjnych powołaniach dla zawodników i o tym, czego spodziewamy się w niedzielę ze strony Podbeskidzia. Trener Kazimierz Moskal przed meczem ŁKS-u w Bielsku-Białej odpowiedział na pytania łódzkich dziennikarzy.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Motywacja przed tym meczem jest taka sama, jak przed każdym innym. Traktujemy go jako najważniejszy mecz sezonu, bo jest najbliższy. […] Trener Dariusz Żuraw nie ukrywa, że chciałby grać wyżej, odbierać piłkę i przy tej piłce się utrzymywać, więc podobna filozofia. Spotkają się dwa zespoły, które będą chciały grać piłką. Chcemy być kolektywem i zespołem, który dobrze funkcjonuje. Nie chcemy mieć jednego lidera, od którego wszystko będzie zależało. Oczywiście sezon jest długi i w każdym meczu może to wyglądać inaczej, ale do tego właśnie dążymy.