Kazimierz Moskal przed Chojniczanką

26.08.2022

Kazimierz Moskal przed Chojniczanką

„Jeśli zabraknie nam szacunku dla Chojniczanki, to będziemy mieli duży problem”. Trener Kazimierz Moskal odpowiedział na pytania dziennikarzy przed zaplanowanym na sobotę wyjazdowym meczem ŁKS-u z Chojniczanką Chojnice.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Chojniczanka z początku sezonu i teraz, to trochę inne drużyny. Ostatnio wygrali pierwszy mecz, teraz grają z ŁKS-em, więc na pewno będą mocno zmobilizowani. Czeka nas trudny mecz. Jeśli zabraknie nam szacunku dla Chojniczanki, to będziemy mieli duży problem. Chciałbym, żebyśmy skupili się przede wszystkim na tym, co możemy zrobić w tym spotkaniu. Jeśli zdołamy zaprezentować się tak, jak na przykład w meczu z Ruchem, będziemy w stanie przywieźć stamtąd punkty.