Trenerzy po ŁKS – Ruch

19.08.2022

Trenerzy po ŁKS – Ruch

– Cieszę się, że wygraliśmy w takim dniu – powiedział trener Kazimierz Moskal po piątkowym meczu z Ruchem Chorzów, rozegranym w 114. urodziny ŁKS-u.

Jarosław Skrobacz (trener Ruchu): Gospodarzom należy złożyć gratulacje. Wygrali zasłużenie. Do pewnego momentu realizowaliśmy plan, ale on się posypał po stracie bramki. Nie przystoi tak tracić goli. ŁKS był dziś zespołem konkretniejszym i po prostu lepszym.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Cieszy, że wygraliśmy w takim dniu, zachowaliśmy czyste konto i to pomimo problemów, które pojawiły się ostatnio. Na przykład Bartosz Szeliga wypadł nam z kadry meczowej w trakcie porannego rozruchu. Nie był to łatwy mecz, dlatego cieszymy się z trzech punktów zdobytych dzisiaj, ale i myślimy już o następnym wyzwaniu.