Przygotowania do meczu z Zagłębiem

Przygotowania do meczu z Zagłębiem

Wielki Tydzień upłynie ełkaesiakom pod znakiem przygotowań do meczu w Sosnowcu, gdzie w Wielką Sobotę łodzianie zagrają o ligowe punkty z Zagłębiem.

W spotkaniu z Zagłębiem żaden z naszych piłkarzy nie będzie pauzował ze względu na nadmiar żółtych kartek, chociaż uważać muszą Mateusz Bąkowicz, Piotr Janczukowicz, Javi Moreno, Michał Trąbka (trzy żółte kartki na koncie) oraz Pirulo (siedem żółtych kartek na koncie).

Marcin Pogorzała (trener ŁKS-u): Nie lubię frazesów, ale w tej lidze nie ma łatwych meczów i ten najbliższy z Zagłębiem Sosnowiec też taki nie będzie. Potrzebujemy serii zwycięstw.

W kadrze meczowej na wygrane w ubiegły piątek 3:2 spotkanie z Sandecją Nowy Sącz zabrakło m.in. Nacho Monsalve. Hiszpański defensor ćwiczy indywidualnie, podobnie jak Piotr Janczukowicz, natomiast Adrian Klimczak (zmagał się z problemem zdrowotnym po pechowym zderzeniu w trakcie zajęć) trenuje z kolegami, chociaż nie wszystkie ćwiczenia wykonuje z pełnym obciążeniem.

Czy wiesz, że… ŁKS jest klubem, z którym Zagłębie Sosnowiec rywalizuje najczęściej w lidze. W sobotę już 78. ligowe starcie tych drużyn.

Ełkaesiacy rozpoczęli przygotowania do meczu z Zagłębiem Sosnowiec w poniedziałek. Podopieczni trenera Marcina Pogorzały do piątku mają w planach sześć jednostek treningowych, a tego ostatniego dnia po zajęciach wyruszą do Sosnowca. Spotkanie z Zagłębiem rozpocznie się w sobotę o godz. 18.

Przypominamy, że cały czas trwa sprzedaż wejściówek na wielki mecz otwarcia stadionu Króla. Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia. Przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety oraz mini karnety (TUTAJ).