Pięć pierwszych Klubów Partnerskich ŁKS!

09.04.2022

Pięć pierwszych Klubów Partnerskich ŁKS!

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Pięć klubów z naszego regionu zajmujących się szkoleniem młodych piłkarzy – KAS Konstantynów Łódzki, MABO Piotrków Trybunalski, Łódzka Akademia Futbolu, Football Academy Łódź-Retkinia i Teofilek – zostało pierwszymi Klubami Partnerskimi ŁKS-u.

Do podpisania umowy doszło w skybox Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla przed piątkowym meczem z Sandecją Nowy Sącz. KAS Konstantynów Łódzki, MABO Piotrków Trybunalski, Łódzka Akademia Futbolu, Football Academy Łódź-Retkinia i Teofilek zostały Klubami Partnerskimi ŁKS-u i każda ze stron po tej współpracy obiecuje sobie bardzo wiele.

Przede wszystkim, o czym już kilkukrotnie wspominaliśmy, zainicjowana przez Akademię ŁKS współpraca zakłada oparte na szacunku partnerstwo, pozwalające na wymianę cennych doświadczeń, wspólne osiąganie celów szkoleniowych (istotnych z punktu widzenia obu stron) oraz współdziałanie na wielu płaszczyznach. Najbardziej mają skorzystać młodzi zawodnicy i społeczność związana z klubami.

Chwilę po podpisaniu umowy Dariusz Łyżwa (przedstawiciel Rady Nadzorczej) oraz Krystian Kierach (koordynator Akademii ŁKS) wręczyli przedstawicielom pięciu pierwszych Klubów Partnerskich koszulki Łódzkiego Klubu Sportowego, co również było symbolem rozpoczęcia współpracy. Dodajmy, że ŁKS prowadzi rozmowy także z innymi klubami zainteresowanymi dołączeniem do tego projektu, więc mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mieli dla Was dobre wiadomości.

Zachęcamy kluby do dołączenia w szeregi Klubów Partnerskich ŁKS-u. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na naszej stronie (TUTAJ).