Zapowiedź meczu KS Kutno – ŁKS II Łódź

19.03.2022

Zapowiedź meczu KS Kutno – ŁKS II Łódź

fot. Lens Strong

W sobotę rezerwy ŁKS-u rozegrają pierwszy mecz wyjazdowy wiosennej części rozgrywek trzeciej ligi. Ełkaesiacy zmierzą się z KS Kutno. Początek o godz. 15.

Rezerwy ŁKS-u w ubiegły weekend po szalonym meczu wygrały z Sokołem Aleksandrów Łódzki 2:1, dzięki determinacji, ambitnej gry do końca i bramce zdobytej w doliczonym czasie gry przez Jędrzeja Zająca. Dziś (tj. w sobotę 19 marca) szansa na kolejne ligowe punkty.

KS Kutno czyli sobotni rywal łodzian to drużyna bardzo doświadczona na boiskach trzeciej ligi. Drużyna z Kutna znajduje się obecnie „oczko” wyżej w tabeli od łodzian, mając na swoim koncie 28 punktów. Gracze z Kutna inauguracji piłkarskiej wiosny nie mogą zaliczyć do udanej, gdyż w derbach regionu przegrali z Pelikanem Łowicz 0:2.

Początek spotkania rezerw ŁKS-u z KS Kutno w sobotę o godz. 15.