Dwóch wraca. Nacho pauzuje

Dwóch wraca. Nacho pauzuje

Piłkarze ŁKS-u w poniedziałek rozpoczęli przygotowania do meczu z Resovią. Trener Marcin Pogorzała (w Rzeszowie na ławce trenerskiej zastąpi go chwilowo Paweł Drechsler) będzie miał do dyspozycji w niedzielę dwóch zawodników, których ostatnio zabrakło w kadrze meczowej.

W meczu ze Stomilem ze względu na nadmiar żółtych kartek pauzowali Maciej Dąbrowski i Maciej Wolski. Obaj piłkarze będą do dyspozycji sztabu szkoleniowego w Rzeszowie. Zabraknie Nacho Monsalve, który w sobotę został ukarany czerwoną kartką. Javi Moreno i Piotr Janczukowicz mają na koncie po trzy żółte kartki, więc kolejna będzie skutkować przymusową przerwą.

Ełkaesiacy rozpoczęli w poniedziałek przygotowania do spotkania z Resovią. Drużyna trenuje w komplecie, więc jest szansa, że w Rzeszowie pojawimy się w najsilniejszym składzie (wyjąwszy z tego hiszpańskiego defensora).

W niedzielę na ławce trenerskiej łodzian zabraknie trenera Marcina Pogorzały. W trakcie spotkania ze Stomilem Olsztyn szkoleniowiec ŁKS-u został przez arbitra wyproszony na trybuny, więc w Rzeszowie jego formalne obowiązki przejmie chwilowo Paweł Drechsler. Początek meczu z Resovią w niedzielę o godz. 12.40.