Ostatni sparing przed ligą. ŁKS – RKS Radomsko 0:1

Ostatni sparing przed ligą. ŁKS – RKS Radomsko 0:1

fot. Lens Strong

Piłkarze rezerw ŁKS-u przegrali dziś 0:1 ostatni przed wznowieniem rozgrywek trzeciej ligi mecz sparingowy. W sobotnie popołudnie lepsze o jedną bramkę od łodzian okazało się czwartoligowe RKS Radomsko.

W ostatnim sparingu przed wznowieniem rozgrywek trzeciej ligi trenerzy Marcin Matysiak i Radosław Pęciak sprawdzili formę dziewiętnastu zawodników. Mecz był wyrównany, a jedynego gola zdobyli w 78. minucie goście (Jean Carlos wykorzystał prostopadłe podanie i pokonał naszego bramkarza).

W następną sobotę drużyna rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego rozpocznie wiosenną część piłkarskich rozgrywek od spotkania z Sokołem Aleksandrów Łódzki, które rozpocznie się o godz. 12 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS.

Mecz sparingowy / ŁKS II Łódź – RKS Radomsko 0:1 (0:0)

• Bramki: 0:1 Jean Carlos (78)
  • Skład ŁKS II: Michał Kołba – Jędrzej Zając, Aleksander Ślęzak, Igor Lambrecht (46, Wiktor Kościuk), Jowin Radziński (60, Łukasz Dynel) – Jakub Romanowicz (46, Dariusz Gmosiński), Mikołaj Lipień (46, Adrian Czypicki), Artur Sójka (75, Adam Król), Piotr Gryszkiewicz (46, Błażej Radwanek), Kelechukwu Ibe-Torti (46, Michał Karlikowski) – Maciej Radaszkiewicz (46, Jakub Piotrowski). Trenerzy: Marcin Matysiak i Radosław Pęciak.