Gdzie obejrzysz najbliższe mecze ŁKS?

Gdzie obejrzysz najbliższe mecze ŁKS?

Przed nami wiosenna część rozgrywek Fortuna 1 Ligi i najważniejsze mecze. W każdej kolejce Polsat Sport będzie transmitował na żywo trzy spotkania, a pozostałe mecze znajdziecie w aplikacji Polsat Box Go.

Ełkaesiacy rozpoczną ligowe zmagania w 2022 roku od meczów z GKS-em Jastrzębie, Koroną Kielce i Stomilem Olsztyn. Wszystkie dostępne będą w aplikacji Polsat Box GO, poza tym hitowy mecz z Koroną pokaże też Polsat Sport.

Jeśli zakupicie pakiet na spotkania Fortuna 1 Ligi przez link na tej stronie, część środków z zakupu transmisji trafi na konto ŁKS-u. Pakiet może objąć nawet pięć meczów (dokładny termin ostatniego, czyli spotkania z Miedzią nie jest jeszcze znany). Zakupując pakiet obejrzysz ponadto wszystkie pozostałe mecze pierwszoligowych rozgrywek.

Najbliższe mecze ŁKS-u:

• GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź (sobota 26.02, godz. 20.30) | Polsat Box Go
  • ŁKS Łódź – Korona Kielce (sobota 05.03, godz. 12.40) | Polsat Sport, Polsat Box Go
  • ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn (sobota 12.03, godz. 18.00) | Polsat Box Go
  • Resovia – ŁKS Łódź (19-20 marca)
  • ŁKS Łódź – Miedź Legnica (26-27 marca)