Sparing rezerw. ŁKS II – Warta Sieradz 0:2

Sparing rezerw. ŁKS II – Warta Sieradz 0:2

W piątym w tym roku meczu sparingowym piłkarze rezerw ŁKS-u przegrali z Wartą Sieradz 0:2.

Podopieczni trenerów Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka, którzy przygotowują się do wiosennej części rozgrywek trzeciej ligi w środowy wieczór rozegrali już piąty w tym okresie przygotowawczym mecz sparingowy. Warta Sieradz (lider czwartej ligi) bardzo szybko, bo już kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu spotkania objęła prowadzenie za sprawą bramki Sebastiana Radzio. W drugiej połowie goście podwyższyli prowadzenie (do siatki trafił Krystian Adamiak) i wygrali w Łodzi 2:0.

Druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego w ramach przygotowań do rundy wiosennej trzeciej ligi rozegra jeszcze trzy mecze sparingowe. Ełkaesiacy zmierzą się niebawem z Pogonią Nowe Skalmierzyce, Sokołem Kleczew i RKS-em Radomsko.

Mecz sparingowy / ŁKS II Łódź – Warta Sieradz 0:2 (0:1)

• Bramki: 0:1 Sebastian Radzio (1), 0:2 Krystian Adamiak (65)
  • Skład ŁKS II: Michał Kołba – Michał Karlikowski (Jędrzej Zając), Aleksander Ślęzak (Damian Nowacki), Igor Lambrecht (Szymon Matuszko), Lamine Coulibaly (Jowin Radziński), Artur Sójka (Wiktor Kościuk), Damian Nowacki (Adrian Czypicki), Mikołaj Lipień (Piotr Gryszkiewicz), Mateusz Jastrzembski (Adam Król), Dariusz Gmosiński (Andrzej Kominiarczyk), Błażej Radwanek (Łukasz Dynel). Trenerzy: Marcin Matysiak i Radosław Pęciak.