Rezerwy rozpoczęły przygotowania do piłkarskiej wiosny

Rezerwy rozpoczęły przygotowania do piłkarskiej wiosny

W poniedziałkowe przedpołudnie rozpoczął się pierwszy w 2022 roku trening trzecioligowych rezerw ŁKS-u. W zajęciach prowadzonych pod okiem trenera Marcina Matysiaka wzięło udział 28 zawodników. Nie zabrakło kilku nowych twarzy.

Kwadrans po godzinie dziesiątej na sztuczne boisko przy ul. Krańcowej wybiegli trenerzy: Marcin Matysiak, Radosław Pęciak i Michał Zapart, a tuż za nimi ich podopieczni, którzy wiosną będą reprezentować Łódzki Klub Sportowy w rozgrywkach trzeciej ligi. Pierwszy tydzień zimowych przygotowań ma charakter wprowadzający i zwieńczy go gra wewnętrzna.

W dzisiejszych zajęciach rezerw ŁKS-u wzięło udział 28 zawodników, w tym pozyskany w przerwie zimowej z Wisłoki Dębicy – Błażej Radwanek. Na poniedziałkowym treningu pojawiło się też trzech wyróżniających się zawodników ŁKS U17, który jesienią wywalczył awans do Centralnej Ligi Juniorów. Zabrakło natomiast Marcela Wszołka i Mateusza Kowalczyka, którzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej z pierwszą drużyną.

Kadra ŁKS II Łódź na pierwszym treningu:

Bramkarze:

• Michał Kołba