Grała Akademia ŁKS (28-29 X)

Akademia

31.10.2023

31.10.2023

Bezbramkowy remis w Stężycy, grad goli w meczach ŁKS III i U-19 czy sukcesy młodych ełkaesiaków na Hary Cup. Działo się w ten weekend w Akademii ŁKS!

ŁKS II

W 15. kolejce 2. Ligi druga drużyna ŁKS-u zremisowała bezbramkowo na wyjeździe z czwartą w tabeli Radunią Stężyca. Pierwsza połowa niedzielnego spotkania w Stężycy upłynęła przede wszystkim pod znakiem walki. Piłkarzom nie brakowało zaangażowania, nie było dla nich straconych piłek, więc graliśmy od pola karnego do pola karnego, choć nieco więcej do powiedzenia przed przerwą mieli łodzianie. Po zmianie stron gospodarze nieco śmielej niż miało to miejsce przed przerwą, zagrażali bramce strzeżonej przez Michała Kołbę. Doświadczony bramkarz interweniował jednak skutecznie i z dużym wyczuciem, zresztą to po faulu na nim w 65. minucie sędzia ukarał Jakuba Kwiatkowskiego drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką.

• 29.10, g. 13:25 / 2. Liga / Radunia Stężyca – ŁKS II Łódź 0:0

ŁKS III

Trzecia drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego zapewniła dużo radości kibicom, którzy odwiedzili w sobotę ośrodek treningowy przy ul. Krańcowej. Pierwsza połowa skończyła się jednobramkowym prowadzeniem ełkaesiaków, jednak po przerwie padł grad goli, więc łodzianie mogli cieszyć się nie tylko z trzech punktów i przełamania, ale także świetnego popisu strzeleckiego. Na skuteczność nie narzekali także zawodnicy drużyny do lat 19, którzy wygrali aż 12:0 z RKS-em Rzeczyca.

• 28.10, g. 13:30 / Betcris IV Liga ŁKS III Łódź – Włókniarz Zelów 6:0 Bramki: 2x Alan Siwek, Mateusz Książek, Jan Jakubczak, Łukasz Dynel, David Barseguian
  • 29.10, g. 11:00 / A1 1. Liga Wojewódzka / RKS Rzeczyca – ŁKS U-19 0:12 Bramki: 4x Krystian Malec, 2x Przemysław Kot, Wiktor Figurski, Jakub Wojciechowski, Jakub Westwal, Igor Jakubowski, Mikołaj Kwieciński, Domicjan Gorzak

ŁKS U-17 – U-13

• 28.10, g. 10:00 B1 1. Liga wojewódzka / Metalowiec Łódź – ŁKS U-17 1:8 Bramki: 4x Fabian Olejniczak, 2x Maksymilian Wojciechowski, Oskar Zawadzki, Szymon Frakowski
  • 28.10, g. 14:00 / B2 1. Liga wojewódzka / ŁKS U-16 – PSV Łódź 4:3 Bramki: 2x Martin Czajkowski, Tymon Kuprianis, Marceli Żyłka
  • 28.10, g. 10:00 / C1 1. Liga wojewódzka / Pogoń Zduńska Wola – ŁKS U-15 3:6 Bramki: 3x Jacek Jasiński, 2x gol samobójczy, Oliwier Lindner
  • 28.10, g. 11:00 / C2 1. Liga wojewódzka / ŁKS U-14 – Łódzka Akademia Futbolu 5:0 Bramki: 3x Kryspin Tomkowski, Jakub Szczeciński, Szymon Rózga
  • 28.10, g. 11:00 / C2 2. Liga wojewódzka / ŁKS U-13 – AP TMF Tomaszów Mazowiecki 2:2 Bramki: Gracjan Pawlukiewicz, Adam Godlewski

ŁKS U-13 – U-7

• 28.10, g. 10:00 / D1 1. Liga wojewódzka / Unia Skierniewice – ŁKS U-13 2:4 Bramki: Antoni Błaszkiewicz, Aleksander Kłaczek, Tytus Mendakiewicz, Ksawier Kruk
  • 28.10, g. 9:00 / D1 Grupa 3 / ŁKS U-12 – Boruta Zgierz 10:3 Bramki: 4x Piotr Porębski, 2x Kornel Rydzewski, Wiktor Czarnecki, Jakub Jakubowski, Jakub Piotrowski, Jakub Rusak
  • 28.10, g. 9:00 / D2 Grupa 2 / ŁKS U-12 – FA Łódź-Retkinia 2:1 Bramki: Adam Twardowski, Jan Kupiński