Rezerwy z Sandecją | ŁKS III w Brzezinach

Rezerwy z Sandecją | ŁKS III w Brzezinach

Przed nami 8. kolejka 2. Ligi, w której ŁKS II Łódź zmierzy się na stadionie Króla z niedawnym przedstawicielem zaplecza ekstraklasy. Czwartoligowców z ŁKS III Łódź czeka natomiast w sobotę wyjazdowe spotkanie ze Startem Brzeziny.

Imponującą serię beniaminka (cztery zwycięstwa z rzędu) przerwał w ubiegły weekend Hutnik Kraków, lecz nikt w łódzkim obozie nie załamuje rąk, bo takie spotkania czasami przytrafią się każdej drużynie. Ważniejsze jest to, że podopieczni trenera Marcina Matysiaka swoją postawą, nie tylko zresztą na początku bieżącego sezonu, zasłużyli na duży kredyt zaufania i z pewnością zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zrekompensować sobie ostatnią stratę już w najbliższą niedzielę na stadion Króla, przy okazji starcia z Sandecją Nowy Sącz.

Ekipa z południa Polski w poprzedniej kampanii rywalizowała z pierwszym zespołem naszego klubu na zapleczu ekstraklasy, a chociaż po spadku zmaga się z kłopotami także w 2. Lidze (po siedmiu seriach spotkań drużyna trenera Łukasza Surmy zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dwoma punktami na koncie), z pewnością na mecz na tej arenie i z tym rywalem mocno się zmobilizuje, więc czujność powinniśmy zachować do końca. Zresztą, akurat o to chyba nie trzeba się nigdy martwić, bo trener rezerw ŁKS-u często powtarza swoim zawodnik aby nie czuli się faworytami i swoją wartość udowadniali przede wszystkim na boisku.

W ten weekend ze względu na przerwę reprezentacyjną pierwsza drużyna pauzuje i tym bardziej zapraszamy wszystkich gorąco w niedzielę na stadion Króla, a tym, którzy nie będą mogli być z nami polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

ŁKS III na wyjeździe

Dzień przed ŁKS II na boisko wybiegnie drużyna rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego. Podopieczni trenerów Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego w ramach 7. kolejki IV ligi zmierzą się na wyjeździe ze Startem Brzeziny. ŁKS III Łódź, który w środę wygrał 4:2 z Wartą Działoszyn, zajmuje ostatnie miejsce na czwartoligowym podium z punktem straty do lidera, natomiast gospodarze sobotniego pojedynku zajmują 11. miejsce. Wyjazdowe spotkanie ŁKS III Łódź ze Startem Brzeziny rozpocznie się w sobotę 9 września o godz. 16.

Organizacyjnie przed meczem rezerw ŁKS-u z Sandecją Nowy Sącz:

• Mecz ŁKS II – Sandecja Nowy Sącz rozpocznie się w niedzielę (10 września) o godz. 14 na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.
  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź kosztuje 20 zł (normalny) i 10 zł (kobiety, dzieci do 18. roku życia i osoby powyżej 65. roku życia) i zakupicie go za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl ) albo w dniu meczu (czyli w niedzielę) w kasie biletowej od strony al. Unii 2 czynnej od godz. 12.30.
  • Do dyspozycji kibiców będą sektor VIP i część sektora B3, w sumie 880 miejsc (liczba miejsc jest ograniczona).
  • Wejście na sektor VIP: dedykowanym wejściem. Wejście na sektor B3: wejściem W5.