Wypowiedzi po ŁKS – Warta

02.09.2023

Wypowiedzi po ŁKS – Warta

Trenerzy Dawid Szulczek i Kazimierz Moskal oraz Kamil Dankowski o piątkowym meczu 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym piłkarze ŁKS-u przegrali 0:2 z Wartą Poznań.

Dawid Szulczek (trener Warty): Mamy świadomość tego, że ŁKS u siebie jest bardzo groźny i że lepiej radzi sobie tutaj niż na wyjazdach. Byliśmy mocno skoncentrowani w ataku i defensywie. Myślę, że z meczu na mecz lepiej też wyglądamy fizycznie. Oczywiście, mieliśmy też trochę szczęścia.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Każda seria musi mieć kiedyś swój koniec, choć na pewno jest to rozczarowujące. Każdy punkt jest cenny i chciałbym, żebyśmy wszyscy zawsze mieli świadomość tego, o co gramy. Walczymy dalej. Musimy się podnieść.

Po szkoleniowcach głos zabrał też piłkarz ŁKS-u, Kamil Dankowski.

Kamil Dankowski (piłkarz ŁKS-u): Nie tak miał wyglądać ten mecz. Każdy z nas musi po tym meczu zrobić sobie rachunek sumienia. Bo i każdy z nas powinien od siebie więcej wymagać.