Aktualności

Vladyslav Okhronchuk wypożyczony do Polonii Warszawa

5
01 / 09 / 2023

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Pozostałą część sezon 2023/2024 pomocnik ŁKS-u Vladyslav Okhronchuk spędzi na wypożyczeniu w pierwszoligowej Polonii Warszawa.

26-letni piłkarz, który w przeszłości występował w kilku ukraińskich klubach, kazachskim Żetysie Tałdykorgan i pierwszoligowym wówczas GKS-ie Jastrzębie, pojawił się w Łodzi przed rozpoczęciem ubiegłego sezonu. Od tego momentu Ukrainiec rozegrał w barwach pierwszej drużyny ŁKS-u 23 spotkania (wszystkie na zapleczu elity), zdobył zwycięską bramkę w meczu ze Stalą Rzeszów (zanotował też trzy asysty), do tego rozegrał 7 spotkań w rezerwach ŁKS-u (2 gole), w tym pięć w bieżącym sezonie 2. Ligi.

Najbliższe miesiące Vladyslav Okhronchuk spędzi na wypożyczeniu w Polonii Warszawa, beniaminku Fortuna 1. Ligi, który po sześciu kolejkach zajmuje 13. miejsce w tabeli.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny