Wypowiedzi po Ruch – ŁKS

28.07.2023

Wypowiedzi po Ruch – ŁKS

Po meczu Ruchu Chorzów z ŁKS-em, rozegranym w ramach 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy, głos zabrali trener gospodarzy Jarosław Skrobacz oraz opiekun łodzian Kazimierz Moskal.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Oczywiście nie jesteśmy zadowoleni, ale to dopiero druga kolejka i trochę za szybko na wyciąganie pochopnych wniosków. Czekamy na mecz u siebie. Musimy głowy trzymać wysoko. Awansowaliśmy do Ekstraklasy nie przez przypadek.

Jarosław Skrobacz (trener Ruchu): Myślę, że zasłużone zwycięstwo. Dążyliśmy do niego od początku spotkania. Widać było nasze nastawienie i determinację. Był w tym plan i potrafiliśmy go realizować. Nie pozwalaliśmy ŁKS-owi na rozgrywanie piłki i to był klucz, bo rywal nie mógł nabrać płynności w grze.

Po szkoleniowcach głos zabrał też obrońca ŁKS-u, Piotr Głowacki:

Piotr Głowacki (piłkarz ŁKS-u): Ruch wykorzystał swoje szanse, a my swoich nie. Musimy zachować spokój i robić swoje, wtedy wyniki przyjdą. Było sporo zmian w składzie, z niektórymi chłopakami znamy się dopiero od trzech tygodni. Wszystko musi się zazębić i jestem przekonany, że tak się stanie.