Bilety na mecz z Chrobrym już w sprzedaży

Bilety na mecz z Chrobrym już w sprzedaży

W sobotę znów zobaczymy w akcji lidera Fortuna 1 Ligi. Sprzedaż biletów online na mecz ŁKS-u z Chrobrym Głogów rozpoczyna się w poniedziałek, a od środy ruszy także w kasach biletowych. Nie zwlekaj i spotkajmy się na stadionie Króla.

Mecz ŁKS-u z Chrobrym Głogów rozpocznie się w sobotę o godz. 20. Nasz lider potrzebuje Waszego wsparcia, więc zachęćcie przyjaciół, zaproście rodzinę i widzimy się na stadionie Króla.

Bilety na mecz ŁKS-u z Chrobrym Głogów możecie zakupić od poniedziałku (od godz. 12) za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a od środy do piątku (22, 23 i 24 lutego w godz. 15-19) oraz w sobotę 25 lutego (w godz. 15-21) także w kasach biletowych znajdujących przy al. Unii Lubelskiej.

Ważne! Przy zakupie online pamiętaj, aby po wybraniu typu biletu zaznaczyć pole „Bilet do samodzielnego wydruku”.

Kasy biletowe od strony al. Unii (płatność gotówką lub kartą)

• Środa (22 lutego) | godz. 15.00 – 19.00
  • Czwartek (23 lutego) | godz. 15.00 – 19.00
  • Piątek (24 lutego) | godz. 15.00 – 19.00
  • Sobota (25 lutego) DZIEŃ MECZU | godz. 15.00 – 21.00

Ceny biletów na mecz z Chrobrym Głogów

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Instrukcja zakupu biletu przez internet:

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Chrobry Głogów”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane
  5. Wybierz typ biletu i zaznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku”
  6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup
Instrukcja „Krok po kroku” dostępna jest tutaj: JAK KUPIĆ BILET?

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.