Trenerzy po #STAŁKS

26.10.2024

Trenerzy po #STAŁKS

Łukasz Grochala | Cyfrasport

Trenerzy Marek Zub (Stal Rzeszów) i Jakub Dziółka (ŁKS) odpowiedzieli na pytania dziennikarzy po sobotnim meczu 14. kolejki Betclic 1. Ligi, który łodzianie wygrali 4:2.

Jakub Dziółka (trener ŁKS-u): W Rzeszowie nie gra się łatwo, dlatego gratuluję zespołowi zdobycia trzech punktów. To był ciężki bój i wydaje mi się, że dobrze się go oglądało. Dużo faz przejściowych, dużo sytuacji strzeleckich. Myślę, że stworzyliśmy ich więcej od rywala. Mamy nad czym pracować, bo nasze zachowania przy stracie bramek nie były idealne.

Marek Zub (trener Stali): W wielu momentach kluczowych tego meczu ŁKS pokazywał doświadczenie i umiejętności piłkarskie. Kolejny mecz w naszym wykonaniu, w którym nasza mało doświadczona drużyna w tych aspektach zdecydowanie przegrywała. Na pewno błędy indywidualne miały wpływ na wynik. ŁKS pokazał nam obszary, nad którymi musimy pracować. To dla nas duża lekcja.

Tagi: #STAŁKS