Grała Akademia ŁKS (19-20.10)

21.10.2024

21.10.2024

Lens Strong

Tradycyjnie zapraszamy na podsumowanie minionego weekendu w Akademii ŁKS. Tym razem za nami wyjazd ŁKS-u II na boisko niepokonanej Pogoni Grodzisk Mazowiecki, domowy pojedynek w IV Lidze czy pewne zwycięstwo ŁKS U-15 w Centralnej Lidze Juniorów.

ŁKS II

W 14. kolejce Betclic 2. Ligi piłkarze rezerw ŁKS-u przegrali na wyjeździe 0:2 z niepokonaną w tym sezonie Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Więcej o meczu przeczytacie TUTAJ.

• 20.10, godz. 13:00 | Betclic 2. Liga | Pogoń Grodzisk Mazowiecki – ŁKS II Łódź 2:0
ŁKS III / ŁKS U-19

Spotkanie z WKS-em Wieluń nie ułożyło się w pełni po myśli ełkaesiaków. W pierwszej połowie goście wyszli na prowadzenie, natomiast już od początku drugiej połowy biało-czerwono-biali pracowali na odrobienie straty. W dogodnej sytuacji znalazł się Victor Kabziński, jednak golkiper z Wielunia był czujny między słupkami, podobnie zresztą jak w przypadku strzału z dystansu jednego z ełkaesiaków – ten zbił nad poprzeczkę. Później piłka wylądowała w siatce gości po dobitce Adama Kajszczaka, jednak gol nie został uznany ze względu na spalonego. Finalnie właśnie to Adam Kajszczak zdobył wyrównującą i jedyną tego dnia bramkę dla ŁKS-u III.

• 19.10, godz. 12:00 | Betcris IV Liga | ŁKS III Łódź – WKS Wieluń 1:1 | Bramka: Adam Kajszczak
  • PAUZA | A1 1. Liga Wojewódzka | ŁKS U-19
Lens Strong

ŁKS U-15

Biało-czerwono-biali w sobotę pewnie pokonali swoich rówieśników z Olsztyna aż 6:0. Przyjezdni od wczesnego etapu meczu grali w osłabieniu po czerwonej kartce, co ełkaesiacy wykorzystali i kontrolowali przebieg meczu. W pierwszej połowie zobaczyliśmy dwie bramki, za to po przerwie łodzianie się rozstrzelali i dołożyli kolejne cztery.

• 19.10, godz. 14:30 | Centralna Liga Juniorów U-15 | ŁKS U-15 – Żuri Olsztyn 6:0 | Bramki: Mateusz Jędrzejczyk, Olaf Zuchora, Franciszek Zgoda, Igor Augustyniak, Gracjan Pawlukiewicz, Bartosz Nowak

ŁKS U-17 – U-13

• 19.10. godz. 9:00 B1 1. Liga wojewódzka | ŁKS U-17 – PSV Łódź 3:0 | Bramki: Tymon Kuprianis, Adam Benlabsir, Robert Butterworth
  • 20.10, godz. 17:30 | B2. 1. Liga wojewódzka | Widzew Łódź – ŁKS U-16 5:1 | Bramka: Szymon Bielicki
  • 19.10, godz. 11:00 | C2. 1 Liga wojewódzka | ŁKS U-14 – RAP Radomsko 12:2 | Bramki: 5x Szymon Kawka, 3x Cemil Temel, Antoni Błaszkiewicz, Kacper Kozłowski, Filip Laskowski, Aleksander Kłaczek
  • 19.10, godz. 15:00 | C2. Grupa 1 | ŁKS U-13 – BAF Start Łódź 5:3 | Bramki: Szymon Dębowski, Alan Pomarkiewicz, Patryk Jakubowski, Marcel Jagodziński, Mikołaj Nowak

ŁKS U-13 – U-9

• 19.10, godz. 13:00 | D1. Liga wojewódzka | ŁKS U-13 – Unia Skierniewice 4:0 | Bramki: 2x Dawid Kijas, 2x Kornel Rydzewski
  • 19.10, godz. 9:00 | D2 Grupa 4 | ŁKS U-12 – MFA Łęczyca
  • 19.10, godz. 14:00 | Sparing | ŁKS U-11 – Ursus Warszawa
  • 19.10, godz. 10:00 | Sparing | Widok Skierniewice – ŁKS U-10