Ostatni sparing przed ligą

Ostatni sparing przed ligą

W poniedziałek 22 lipca piłkarze ŁKS-u rozegrają ostatni sparing przed swoim pierwszym meczem w Betclic 1. Lidze. Tego dnia łodzianie zmierzą się w Gliwicach z Piastem, a spotkanie będzie zamknięte dla publiczności i mediów.

Ostatni mecz sparingowy przed pierwszym starciem łodzian w Betclic 1. Lidze odbędzie się w poniedziałek 22 lipca, gdy formę podopiecznych trenera Jakuba Dziółki sprawdzi w Gliwicach Piast, 10. zespół PKO BP Ekstraklasy poprzedniego sezonu. Sparing rozpocznie się o godz. 12 i będzie zamknięty dla publiczności i mediów.

Przypomnijmy przy okazji, że mecz 1. kolejki Betclic 1. Ligi: ŁKS Łódź – Wisła Kraków, został przełożony na wniosek naszego rywala i odbędzie się w innym terminie, więc sezon 2024/2025 zainaugurujemy wyjazdowym starciem z Arką Gdynia (poniedziałek, 29 lipca, godz. 20.30).

W nowym sezonie wybieram: