Nowa odsłona sektora rodzinnego!

30.07.2024

Nowa odsłona sektora rodzinnego!

Teraz każdy mecz ŁKS-u będzie jeszcze większą przygodą dla najmłodszych kibiców. W ramach zupełnie nowej odsłony sektora rodzinnego stadionu Króla wraz z jego sponsorem firmą Kramel i partnerem – Saltos – spodziewajcie się masy atrakcji. Na sektorze rodzinnym i obok stadionu!

Nowy sektor rodzinny (F6) wystartuje już przy okazji meczu ŁKS-u z Górnikiem Łęczna (5 sierpnia)! W tej dedykowanej najmłodszym i ich opiekunom części stadionu Króla czeka na Was więcej przestrzeni i przede wszystkim nowe atrakcje przygotowane wspólnie z firmą KRAMEL i firmą SALTOS, najfajniejszym parkiem trampolin w Łodzi.

O to, żeby najmłodsi nie nudzili się nawet przez minutę zadbamy i na sektorze rodzinnym, i przed meczem obok stadionu (a dokładnie – pod przeplatanką), gdzie najmłodsi będą mogli poszaleć na trampolinie (w zależności od pogody) i gdzie Saltos przygotuje też inne atrakcje.

Z kolei na sektorze rodzinnym do Waszej dyspozycji będą animatorki Saltos, więc tu także spodziewajcie się masy dobrej zabawy – malowanie buziek, gry, zabawy, wspólny doping i niespodzianki od firmy Kramel. Zadbamy też o odpowiednią oprawę tego miejsca, dlatego sektor rodzinny otrzyma nowy branding!

Cytując klasyka, będzie się działo! Atrakcje dla dzieci, animatorzy zarówno na samym sektorze jak i przed stadionem, do tego kilka niespodzianek. Innymi słowy, sektor rodzinny na meczach ŁKS-u będzie miejscem dla wszystkich kibiców, bez względu na ich wiek. Do tego wyjątkowo atrakcyjne ceny karnetów – jak zawsze dla rodzin, które chcą wspólnie przeżywać sportowe emocje.

Michał Frontczak, dyrektor ds. sprzedaży i komunikacji ŁKS

Cennik karnetów i biletów na sektor rodzinny

NORMALNYULGOWYDZIECIĘCY
KONTYNUACJA / na cały sezon300250200
KONTYNUACJA / na rundę jesienną210175140
NOWY / na cały sezon360300240
NOWY / na rundę jesienną240200160
Bilet302520

Zachęcamy do zakupu karnetów rodzinnych na dedykowany najmłodszym sektor rodzinny (F6). Ta część stadionu zostanie zaadaptowana specjalnie z myślą o najmłodszych grupach kibiców. Pamiętajcie, że przedłużenie oraz zakup nowych karnetów na sektor rodzinny (F6) możliwe jest wyłącznie w jednej z dwóch konfiguracji:

• opiekun + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maks. do 4 dzieci)
  • dwoje opiekunów + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maks. do 4 dzieci)

❗ W sektorze rodzinnym (F6) obowiązuje całkowity zakaz spożywania piwa oraz zakaz palenia wyrobów tytoniowych i palenia papierosów elektronicznych.