Sektor rodzinny

Kibice

Każdy mecz ŁKS-u na sektorze rodzinnym to super przygoda. W tej dedykowanej najmłodszym części stadionu Króla znajdującej się we wschodniej trybunie czeka na Was dużo atrakcji i przestrzeń zaaranżowana specjalnie z myślą o małych kibicach i ich opiekunach.

W dniu meczów czekać tu będą na Was atrakcje przygotowane wspólnie z firmą KRAMEL i firmą SALTOS, najfajniejszym parkiem trampolin w Łodzi – gry, zabawy, malowanie buziek, wyjątkowy gość w osobie piłkarza oraz możliwość wspólnego dopingowania ŁKS-u. To nie wszystko, bo na wybranych meczach obok stadionu (pod przeplatanką) znajdziecie też strefę Saltosa.

Zakup biletów na sektor rodzinny (F6) możliwy jest wyłącznie w jednej z dwóch konfiguracji:

• opiekun + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maks. do 4 dzieci)
  • dwoje opiekunów + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maks. do 4 dzieci)

Ceny biletów

BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat: muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica; nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego. Wchodzą na podstawie biletu rodzica lub opiekuna).

W sektorze rodzinnym (F6) obowiązuje całkowity zakaz spożywania piwa oraz zakaz palenia wyrobów tytoniowych i palenia papierosów elektronicznych.

Sponsorzy i partnerzy sektora rodzinnego