Betclic 2. Liga: Rezerwy w Sosnowcu | Pierwszy domowy ŁKS III

15.08.2024

Betclic 2. Liga: Rezerwy w Sosnowcu | Pierwszy domowy ŁKS III

Lens Strng

W piątek, w ramach 5. kolejki Betclic 2. Ligi rezerwistów ŁKS-u czeka wyjazd do Sosnowca, gdzie zmierzą się z miejscowym Zagłębiem. W sobotę zaś warto odwiedzić ośrodek treningowy Akademii ŁKS, gdyż swoje pierwsze domowe spotkanie rozegra trzecia drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego.

W piątek, o godzinie 18, jeszcze przed domowym meczem pierwszej drużyny ŁKS z Kotwicą Kołobrzeg, na murawę ArcelorMittal Park wybiegną piłkarze rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy zmierzą się z Zagłębiem Sosnowiec.

Spadkowicz z Betclic 1. Ligi bardzo dobrze wszedł w nowy sezon – wygrywając trzy mecze i notując jeden remis – dzięki czemu obecnie zajmuje 2. lokatę w tabeli ligowej, stawiając pierwsze kroki w realizacji chęci jak najszybszego powrotu na zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej.

Warto dodać, że szkoleniowcem Zagłębia jest dobrze znany wszystkim ełkaesiakom Marek Saganowski, wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego. Tym ciekawsze to spotkanie będzie ze względu na fakt, że barwy ŁKS-u reprezentuje obecnie jego syn, Franciszek Saganowski – czeka nas więc pojedynek ojca z synem.

Rezerwiści ŁKS-u do Sosnowca pojadą głodni zwycięstwa – po przegranych meczach z Wieczystą Kraków i Chojniczanką Chojnice, podopieczni trenera Konrada Geregi będą chcieli przełamać się i zdobyć punkty na trudnym terenie u wicelidera Betclic 2. Ligi.

Rezerwy na wyjeździe, za to „trójka” zagra pierwszy mecz u siebie! Nowy sezon Betcris IV Ligi gr. łódzkiej biało-czerwono-biali zaczęli od przegranej w Opocznie, ale w środę zdobyli pierwszy komplet punktów, pokonując Wartę Działoszyn 4:3. Teraz podopieczni trenerów Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego zagrają u siebie z KS Kutno – mecz zostanie rozegrany w sobotę, a pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 11:00.

Warto wiedzieć przed meczem ŁKS III – KS Kutno:

• Mecz ŁKS III – KS Kutno rozpocznie się w sobotę (17 sierpnia) o godz. 11 na boisku nr 3 ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej 19 w Łodzi.
  • Wstęp na mecz jest bezpłatny, wejście bramą od ul. Minerskiej. Do dyspozycji kibiców dostępne jest 450 miejsc pod trybuną zadaszoną.