Zróbmy komplet! Pobijmy rekord! Do sprzedaży trafiły bilety na H4

21 / 04 / 2022

W piątek mamy szansę zapisać się w historii. Otwarcie stadionu Króla może obejrzeć komplet ponad 18 tys. kibiców. W związku z tym do sprzedaży trafiły bilety na sektor H4 w atrakcyjnych cenach.

Otwarcie stadionu Króla w obecności kilkunastu tysięcy widzów zapisze się w pamięci kibiców na bardzo długo. Moc atrakcji, koncerty, strefa kibica i mecz z udziałem piłkarzy ŁKS-u – wszystko to czeka nas już w piątek od godz. 16.

W związku z ogromnym zainteresowaniem kibiców i szansą pobicia rekordu frekwencji w województwie łódzkim w XXI wieku do sprzedaży trafiły bilety na sektor H4, czyli tzw. sektor gości. W piątek sympatyków drużyny gości zabraknie, więc chcemy sektor H4 wypełnić razem z Wami.

Wejściówki na sektor H4 w cenie 25 zł (normalny) i 10 zł (dziecięcy – do 13. roku życia) zakupicie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.stadionalunii.pl, a także stacjonarnie w kasie od strony al. Unii (w czwartek do godz. 19 / w piątek od godz. 10).

• Wejście na sektor H4 przez parking P5, po prawej stronie biurowca