Aktualności

Zawodnicy ŁKS odwiedzili Fundację JiM

7
18 / 10 / 2019

Dzisiaj piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego, Kamil Juraszek oraz Artur Sójka, odwiedzili Szkołę Fundacji JiM znajdującą się przy ulicy Tatrzańskiej 105 na Dąbrowie.

Szkoły JiM to placówki edukacyjno-terapeutyczne dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz innymi niepełnosprawnościami, które skupiają się na podniesieniu poziomu funkcjonowania uczniów.

Trzeba przyznać, że podopieczni placówki świetnie przygotowali się z okazji wizyty zawodników beniaminka PKO Ekstraklasy. Sala gimnastyczna, w której odbyło się wydarzenie, została przyozdobiona w transparenty oraz malunki w „biało-czerwono-białych” barwach. Niespełna setka osób, które wzięły udział w spotkaniu z piłkarzami miała możliwość zadania im pytania czy zrobienia sobie wspólnego zdjęcia. Sami zawodnicy odwdzięczyli się krótkim pokazem gry w piłkę nożną.

Wszyscy uczestnicy zostali oczywiście obdarowani klubowymi gadżetami. Również podopieczni fundacji przygotowali specjalne upominki dla swoich gości. Były to między własnoręcznie wykonane drewniane rzeźby.

Dziękujemy wszystkim podopiecznym Fundacji JiM za świetnie spędzony czas, masę uśmiechów i naładowanie nas pozytywną energią! Do zobaczenia przy kolejne okazji!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]