Zaprezentuj się na ŁKS-ie!

19 / 02 / 2019

Jesteś osobą, która posiada szczególny talent? Chcesz zaprezentować go szerszej publiczności? Jeśli tak, to weź udział w nowym projekcie – “Zaprezentuj się na ŁKS-ie”!

Dzięki Tobie płyta główna stadionu ŁKS-u może zamienić się w prawdziwą scenę artystyczną.  Szukamy chętnych, odważnych śmiałków, którzy chcieliby pochwalić się swoimi unikatowymi umiejętnościami i urozmaicić mecz Rycerzy Wiosny.

Występ może opierać się na tańcu, freestylu, przedstawieniu… opcji jest naprawdę wiele! To od Was zależy w jakiej formie będziecie chcieli się zaprezentować.

Spośród Waszych zgłoszeń zaprosimy jednego uczestnika na każdy domowy mecz rundy wiosennej. Zgłosić się możecie indywidualnie lub zespołowo.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w projekcie i wystąpić na stadionie ŁKS-u?

• Wypełnić formularz zgłoszeniowy (poniżej).
  • W przypadku gdy jesteś osobą niepełnoletnią poprosić rodzica lub opiekuna o wypełnienie pozostałych dokumentów, które są do pobrania poniżej.
  • Mile widziane są próbki Waszych umiejętności.

Termin każdego występu będzie uzgadniany indywidualnie z wybranymi uczestnikami.

Osoby, które będą pisać zgłoszenia poprzez inne kanały klubowe, nie będą brane pod uwagę w etapie rekrutacji – podstawą zgłoszenia jest poniższy formularz i wypełnienie wszystkich jego rubryk.

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Do dzieła!

Formularz: