Zakopiańska Oficjalnym Partnerem Fortuna 1 Ligi

04 / 03 / 2021

Marka Zakopiańska została Oficjalnym Partnerem Fortuna 1 Ligi w zakresie dostarczania wody dla klubów. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2021/2022.

– Bardzo nam miło, że możemy wspierać polski sport. Marka Zakopiańska dedykowana jest ludziom aktywnym, dlatego współpraca z PZPN i wspieranie Fortuna 1 Ligi jest dla nas naturalnym krokiem w budowaniu świadomości marki. Z oficjalnych źródeł wiemy, że woda Zakopiańska przypadła do gustu profesjonalnym zawodnikom, co bierzemy za dobrą wróżbę w walce o gusta konsumentów. Widzimy się na boisku! – powiedział Józef Morzywołek, prezes firmy Polskie Wody Lecznicze, która jest właścicielem marki Zakopiańska.

Podczas obowiązywania umowy logotyp marki Zakopiańska znajdzie się m.in. na stronie internetowej i mediach społecznościowych rozgrywek, ściankach do wywiadów telewizyjnych, a także na bandach LED podczas meczów telewizyjnych. Dodatkowo, marka Zakopiańska będzie widoczna także podczas konferencji prasowych – na ściankach konferencyjnych, a także poprzez ekspozycje butelek. Zakopiańska planuje też prowadzenie dodatkowych działań promocyjnych podczas meczów oraz organizowanie konkursów.

– Cieszymy się, że praca, którą wykonaliśmy w ostatnim czasie przyniosła efekt w postaci kolejnego partnera, w szczególności w tak trudnym czasie, jakim jest pandemia. Zdajemy sobie sprawę, że dla klubów duże i regularne dostawy wody to pomoc w codziennym funkcjonowaniu. Jesteśmy przekonani, że najbliższe półtora roku będzie owocne dla obu stron – powiedział Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Polskie Wody Lecznicze sp. z o.o. sp. k., ul. Węgierska 119, 33-300 Nowy Sącz jest polskim producentem wód źródlanych, mineralnych i leczniczych.  Źródła i rozlewnia znajdują się w miejscowości Szczawa, położonej w paśmie Gorców (Beskidy Zachodnie). Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną.