Aktualności

Wypowiedzi po Raków – ŁKS

4
16 / 09 / 2023

Trenerzy Dawid Szwarga i Kazimierz Moskal odpowiedzieli na pytania dziennikarzy po sobotnim meczu Rakowa Częstochowa z ŁKS-em rozegranym w ramach 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Zagraliśmy dobre spotkanie, wyjąwszy z tego początek meczu, gdy chyba podeszliśmy ze zbyt wielkim respektem dla mistrza Polski. Drużyna zrobiła wszystko, żeby mecz zakończył się innym rezultatem. Niestety, taka jest piłka. To boli, bo zagraliśmy dobry mecz. Najważniejsze, żebyśmy podchodzili do kolejnych meczów w taki sam sposób w jaki podeszliśmy do niego dzisiaj.

Dawid Szwarga (trener ŁKS-u): Nie lubię tego stwierdzenia, że najważniejszą trzy punkty, bo zawsze chcemy zaprezentować też dobrą grę. Czy tak było dzisiaj? W pewnych momentach tak, ale nie cały czas. ŁKS przeciwstawił się nam dobrą organizacją i wysokim poziomem energii, który pomagał im kreować sytuację.
Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny