Wypowiedzi po meczu z Lechem

Drużyna

Wypowiedzi po meczu z Lechem

22.10.2023

22.10.2023

– Piłka nożna to męska gra. Wymagam więcej agresji, więcej odwagi – powiedział trener Piotr Skotkowiec po spotkaniu 12. kolejki, w którym ŁKS zmierzył się na wyjeździe z Lechem Poznań.

Piotr Stokowiec (trener ŁKS-u): Zasłużone zwycięstwo Lecha. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu do zapomnienia. Szkoda zwłaszcza bramki do szatni. Cieszę się, że wróciliśmy do gry w drugiej połowie i to był bardzo dobry okres. […] Jestem zły, bo nie można oddawać pierwszej połowy i grać tak bezdotykowo. Piłka nożna to męska gra. Wymagam więcej agresji, więcej odwagi. Będę chciał to wyegzekwować od zawodników.

John van den Brom (trener Lecha): To zwycięstwo cieszy, ale kiedy jest się trenerem nigdy do końca nie można być usatysfakcjonowanym z tego, jak wyglądał przebieg spotkania. Zagraliśmy pierwszą połowę bardzo dobrze, ale w głowie zostaje to dwadzieścia minut z drugiej połowy, gdy ŁKS zagrał bardziej agresywnie i zdobył bramkę.