Aktualności

Wypowiedzi po #ŁKSPUN

6
03 / 03 / 2024

Trenerzy obu zespołów – Tomasz Tułacz (Puszcza) i Marcin Matysiak (ŁKS) – odpowiedzieli na pytania dziennikarzy po niedzielnym meczu 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy, który 3:2 wygrali łodzianie. Głos zabrał też Husein Balić, autor dwóch goli.

Tomasz Tułacz (trener Puszczy): Komentarz może być tylko jeden – gratulacje dla ŁKS-u, bo dawno nie wygrał w Ekstraklasie. Spodziewaliśmy się, że rywal będzie zdeterminowany, ale to my mieliśmy w pierwszej połowie wszystko w naszych rękach i powinniśmy osiągnąć w Łodzi lepszy wynik. To jest poważna piłka i nie można w niej popełniać takich błędów. Ten zespół ma charakter, ale takimi błędami minimalizujemy sobie szansę na utrzymanie w Ekstraklasie. Naszemu zespołowi brakuje doświadczenia.

Marcin Matysiak (trener ŁKS-u): Po meczu z Pogonią Szczecin mówiliśmy o momentach, w Mielcu o niezłej drugiej połowie, a dziś mogę powiedzieć o całych zawodach. Ostatnie dni nie były łatwe, ale wykonaliśmy tytaniczną pracę i dziś zbieramy tego owoce. Początek meczu nie był najlepszy w naszym wykonaniu, ale później z każdą minutą wyglądało to coraz lepiej. Dawaliśmy impuls z boiska, że chcemy wygrać. Druga połowa moim zdaniem koncertowa pod względem tego, jak reagowaliśmy na sytuacje boiskowe. Końcówka nerwowa, ale fajnie, że dowieźliśmy dobry wynik do ostatniego gwizdka.

Po szkoleniowcach głos zabrał też piłkarz ŁKS-u, Husein Balić.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny