Drużyna

Wypowiedzi po ŁKS – Korona

05.08.2023

05.08.2023

Wypowiedzi po ŁKS – Korona

Trener gości Kamil Kuzera oraz szkoleniowiec łodzian Kazimierz Moskal w trakcie pomeczowej konferencji prasowej podsumowali piątkowe spotkanie ŁKS-u z Koroną Kielce (2:1) rozegrane w ramach 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Głos zabrał także bohater ostatniej akcji, Artemijus Tutyškinas.

Kamil Kuzera (trener Korony): To był mecz, którego nie mieliśmy prawa przegrać. Mieliśmy plan na to spotkanie i go realizowaliśmy. Jestem dumny ze swojego zespołu, bo dobrze operowaliśmy piłką i byliśmy świadomi tego, jak gramy. Jestem też pewny, że gdy tylko poprawimy detale będzie dobrze.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Ten mecz dużo kosztował piłkarzy. Korona postawiła trudne warunki, była bardzo agresywna i zmusiła nas do mocnej gry w defensywie. Fajnie, że stać nas było na to, żeby zaatakować i zdobyć zwycięską bramkę. Ważne zwycięstwo, także w kontekście zbliżających się derbów.

Po szkoleniowcach głos zabrał też piłkarz ŁKS-u, Artemijus Tutyškinas, autor zwycięskiego gola.

Artemijus Tutyškinas (piłkarz ŁKS-u): Czekałem na tę bramkę rok. Nie spodziewałem się, że to się stanie w takich okolicznościach. Jak strzeliłem bramkę, nawet nie wiedziałem za bardzo jak się zachować. Nadal mi się ręce trzęsą. Cieszę się, że przydałem się mojej drużynie także z przodu.