Aktualności

Wypowiedzi po #CRAŁKS

2
05 / 04 / 2024

„Jest duma i duży szacunek. Wszyscy wiedzą co nas spotkało tydzień temu, więc to nie była łatwa sytuacja, ale dźwignęliśmy to, choć czujemy niedosyt po tym remisie.” Sprawdzamy co po meczu Cracovii z ŁKS-em, rozegranym w piątek w ramach 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy, powiedzieli trenerzy obu zespołów oraz Michał Mokrzycki.

Jacek Zieliński (trener Cracovii): Skończyło się remisem, który popycha nas nieco do przodu, ale niewiele daje. Jesteśmy bardzo rozczarowani, trochę sfrustrowani, szkoda, że dziś się nie udało wygrać, bo to miał być mecz na przełamanie. Graliśmy dziś bardzo nerwowo, chociaż nie wiem z czego to wynikało. Nie mam pretensji do zawodników. Zagrali na tyle, na ile dziś mogli.

Marcin Matysiak (trener ŁKS-u): Na ten moment czuję niedosyt, bo drużyna włożyła ogromny wysiłek i realizowała to, co sobie założyliśmy w defensywie i ofensywie. Czy nadal wierzę w utrzymanie? Tak. Ta wiara była widoczna na boisku wśród zawodników, bo to jest kluczowe. Gramy do końca. Walczymy o szacunek. Chcemy pokazywać sto procent zaangażowania i determinacji.

Po szkoleniowcach głos zabrał Michał Mokrzycki, piłkarz ŁKS-u, który swoją akcją z 86. minuty poderwał zespół w końcówce.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny