Aktualności

Wyjątkowa oferta na wyjątkowe wydarzenie

16
30 / 03 / 2022

Przed nami otwarcie Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny MINI KARNET. Dzięki niemu weźmiecie udział w aż trzech ekscytujących wydarzeniach, w tym premierze stadionu i derbach Łodzi.

Specjalne MINI KARNETY w promocyjnej cenie obejmą aż trzy arcyciekawe wydarzenia – mecz otwarcia stadionu Króla z Chrobrym Głogów, derbowy pojedynek z Widzewem oraz ostatnie w sezonie domowe spotkanie ełkaesiaków, czyli starcie z Odrą Opole.

MINI KARNET możecie zakupić od poniedziałku (4 kwietnia) za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.stadionalunii.pl, a od środy także stacjonarnie w kasie. Równocześnie rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz z Chrobrym. Z kolei wcześniej, bo już w najbliższy weekend, posiadacze karnetów na cały sezon lub rundę wiosenną mogą dokonać zmiany miejsca (szczegółową instrukcję zamieścimy wkrótce).

Do Waszej dyspozycji po raz pierwszy będzie cały obiekt (z wyłączeniem strefy buforowej), więc każdy znajdzie miejsce dla siebie. Przy okazji zwracamy uwagę na atrakcyjne pakiety w ramach sektora rodzinnego oraz możliwość zmiany dotąd zajmowanego miejsca.Kasy stacjonarne (od strony al. Unii)

Informację o harmonogramie pracy kas podamy wkrótce.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny