Wstęp na teren Akademii ŁKS tylko dla trenerów i piłkarzy

Wstęp na teren Akademii ŁKS tylko dla trenerów i piłkarzy

Aż do odwołania wstęp na teren Akademii ŁKS, wyjąwszy z tego piłkarzy, trenerów i pracowników klubu, jest zabroniony.

W związku z pandemią koronawirusa i wzrostem liczby zachorowań Akademia ŁKS przedsięwzięła kroki mające na celu zminimalizowanie ryzyka i w tym celu informuje rodziców i opiekunów dzieci oraz kibiców ŁKS-u, że wstęp na teren obiektu Minerska jest zabroniony.

Bez względu na kwalifikację Łodzi do tzw. żółtej lub czerwonej strefy, aż do odwołania na teren obiektu Akademii ŁKS wstęp mają wyłącznie trenerzy, pracownicy klubu i ośrodka. Pragniemy podkreślić, że zakaz wstępu dla pozostałych osób dotyczy zarówno meczów rozgrywanych na boiskach Akademii ŁKS, jak i zajęć treningowych.

Rodzice oraz opiekunowie piłkarzy o szczegółach tej decyzji i wspomnianych zmianach zostaną poinformowani indywidualnie (mailowo).

Drużyny przyjezdne na teren Akademii zostaną wprowadzone bramą od ul. Krańcowej przez trenera gospodarzy, więc prosimy, aby właśnie w tym miejscu czekać na przedstawiciela naszego klubu. Naszym rywalom przypominamy o obowiązku zakrywania ust oraz nosa maseczkami ochronnymi.