Klub

Wigilia z Kibolem 2017

11.12.2017

11.12.2017

Wigilia z Kibolem 2017

W niedzielę (10 grudnia) w restauracji „Saffron” odbyła się „Wigilia z Kibolem”, organizowana tradycyjnie już przez Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego oraz jednego ze sponsorów klubu – sieć szkół Cosinus.

W sali bankietowej przy ul. Obywatelskiej 102/104 pojawiło się czterysta dzieciaków z ełkaesiackich rodzin, domów dziecka i świetlic środowiskowych.  Nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawicieli ŁKS-u – pracowników, członków zarządu oraz piłkarzy, którzy tego dnia pełnili rolę pomocników Świętego Mikołaja.

Jak co roku Wigilię rozpoczęli przedstawiciele SK oraz kapelan łódzkiego sportu – ks. Paweł Miziołek, którzy złożyli wszystkim zebranym świąteczne życzenia. Nie zabrakło krótkich wystąpień, hymnu ŁKS-u oraz koncertu kolęd. Warto wspomnieć, że jedną z kolęd wraz z dziećmi zaśpiewali piłkarze ŁKS-u: Ievhen Radionov, Michał Kołba oraz Patryk Bryła.

Po uroczystej kolacji dzieciaki otrzymały od organizatorów paczki, w których znajdowały się m.in. gadżety ŁKS-u (w tym szalik z wymownym napisem „ŁKS wielka rodzina”) oraz liczne smakołyki.

Wigilię zakończyło wspólne zdjęcie, ale nie był to koniec atrakcji dla najmłodszych. Wszystkie dzieci wraz z opiekunami udały się do Atlas Areny, gdzie niepokonane w tym sezonie siatkarki ŁKS-u podejmowały Impel Wrocław. Mecz zakończył się dziesiątą w tym sezonie wygraną ŁKS Commercecon Łódź, dzieciaki miały więc okazję świętować kolejny w tym roku sukces Łódzkiego Klubu Sportowego – mamy nadzieję – nie ostatni w tym sezonie.

Z tego miejsca chcielibyśmy pogratulować i podziękować wszystkim – organizatorom, sponsorom i kibicom ŁKS-u, dzięki którym po raz dwunasty z rzędu odbyła się ełkaesiacka „Wigilia z Kibolem”.