Ufunduj karnet najmłodszym ełkaesiakom

30 / 06 / 2022

Przed rozpoczęciem sezonu 2022/23 Stowarzyszenie Kibiców ŁKS nie rezygnuje z organizacji cieszącej się dużą popularnością akcji, która ma na celu ufundowanie darmowych karnetów dla najmłodszych ełkaesiaków na mecze „Rycerzy Wiosny”.

Akcja cyklicznie organizowana już od kilku lat przez SK ŁKS zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród sympatyków łódzkiej drużyny. Jej cel jest bardzo prosty – zebranie jak największej sumy, za którą następnie zostaną zakupione karnety dla najmłodszych ełkaesiaków, których na to z racji wieku po prostu nie stać.

Do akcji może przyłączyć się każdy z sympatyków „biało-czerwono-białych”. Wystarczy dokonać dowolnej wpłaty na podany poniżej numer konta Stowarzyszenia Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego.

3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422. W tytule przelewu wpisujemy KARNET oraz imię i nazwisko. Dla emigracji dostępne jest konto PayPall: sk@lksfans.pl.

Liczy się każda, nawet najskromniejsza wpłata! Tylko wspólnie możemy sprawić, że wielu młodych fanatyków zarazi się ŁKS-em i zasiądzie na trybunach Stadionu Króla. ŁKS wielka rodzina!

Więcej informacji dostępnych jest na stronie kibiców www.lksfans.pl lub forum www.lksfans.pl/forum.