„Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi” na Ekstraklasę

„Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi” na Ekstraklasę

Stowarzyszenie Kibiców ŁKS rozpoczęło kolejną edycję akcji, dzięki której do najmłodszych ełkaesiaków trafią karnety na mecze Łódzkiego Klubu Sportowego. W tym roku będą to oczywiście karnety na ekstraklasę.

Cel organizowanej od lat przez SK ŁKS akcji jest prosty – zebranie możliwie najwyższej sumy zapewni zakup karnetów dla najmłodszych ełkaesiaków. Ci nie zawsze mogą sobie pozwolić na wspomniany zakup, lecz od czego jest kibicowska brać i zaangażowanie sympatyków Łódzkiego Klubu Sportowego.

Jak czytamy na stronie kibiców: akcje fundowanych karnetów czy biletów za każdym razem cieszą się dużym zainteresowaniem. Co rundę dzięki kibicom ŁKS-u na trybunach stadionu Króla zasiadają nowi młodzi kibice, którzy zostają z nami na kolejne lata.

Jak zawsze akcje wspomóc możecie i Wy! Każdy chętny możne wpłacić dowolną kwotę na konto: 3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422. W tytule przelewu wpisujemy „KARNET” oraz imię i nazwisko. Dla emigracji dostępne jest konto PayPall: sk@lksfans.pl.

Do akcji może przyłączyć się każdy z sympatyków „biało-czerwono-białych”. Wystarczy dokonać dowolnej wpłaty na podany wyżej numer konta Stowarzyszenia Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego.