„Ufunduj bilet dla młodego ełkaesiaka”. Podsumowanie akcji po meczu z GKS

15 / 11 / 2021

W tygodniu poprzedzającym mecz z GKS-em Katowice Stowarzyszenie Kibiców ŁKS zorganizowało akcję „Ufunduj bilet dla młodego ełkaesiaka”. W trakcie zaledwie kilku dni kibice zebrali na ten cel blisko 15 tys. zł!

Powiedzieć, że dali radę, to nic nie powiedzieć. Sympatycy ŁKS-u w ramach akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców ŁKS zebrali 14 663,53 zł (stan na piątek) i jak przyznają jej pomysłodawcy, skala zainteresowania przerosła ich najśmielsze oczekiwania. Akcję solidarnie wsparli sympatycy Łódzkiego Klubu Sportowego, byli piłkarze, a nawet osoby publiczne.

Na sobotnim meczu z GKS-em Katowice z zebranej puli zgromadzonej w ramach akcji wydano na bilety kwotę 3220 zł, czyli obdarowano biletami 130 młodych kibiców, w tym wychowanków dwóch łódzkich domów dziecka (nr 7 i nr 15) oraz dzieci m.in. ze Starego Polesia, Kozin, Rokicia, Teofilowa, Śródmieścia, a nawet młodych sympatyków naszego klubu z Włocławka.

To oczywiście nie koniec akcji, bo niewykorzystana pula przechodzi na kolejne mecze, w tym na niedzielne starcie piłkarzy ŁKS-u z GKS-em Tychy.