Aktualności

Ucz się i kibicuj z Cosinusem

20
05 / 01 / 2019

Jak głosi stare porzekadło: człowiek uczy się całe życie. Aktualność tego powiedzenia w ostatnim czasie jest jeszcze większa, bo coraz więcej ludzi chce się dokształcać albo zmienić zawód, reagując tym samym na potrzeby rynku pracy. A najłatwiej i najlepiej zrobić to pod okiem doświadczonej i doskonale wyedukowanej kadry. Czyli takiej, jaką dysponuje sieć  całkowicie bezpłatnych szkół Cosinus, która od lat wspiera ŁKS-u.

Wystarczy przypomnieć, że zapisując się na zajęcia do Cosinusa można otrzymać bezpłatny karnet na mecze Łódzkiego Klubu Sportowego. A skąd w ogóle wziął się pomysł na działalność firmy i na czym polega wyższość Cosinusa nad innymi placówkami edukacyjnymi dla dorosłych i młodzieży? Zobaczcie poniższy materiał:Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]