O czym ćwierka Twitter po meczu z Sandecją

-3
28 / 03 / 2021

ŁKS przegrał 1:2 w Nowym Sączu z Sandecją. Ełkaesiacki Twitter nie gryzł się w język.

W 22. kolejce Fortuna 1 Ligi piłkarze ŁKS-u przegrali w Nowym Sączu z Sandecją 1:2 i stracili szansę na wyprzedzenie w tabeli Górnika Łęczna już po tej serii spotkań.

Kibice Sandecji liczyli na kolejną niespodziankę, przecież pod wodzą trenera Dariusza Dudka zespół z Nowego Sącza nie przegrał dziesięciu ostatnich meczów, a w tym roku zabrał punkty Bruk-Bet Termalice, GKS-owi Tychy i Odrze Opole.

Zaczęło się źle i źle się też skończyło. W 25. minucie bramkarz Sandecji powalił Łukasza Sekulskiego, który musiał opuścić boisko. Chwilę po tym gospodarze objęli prowadzenie.

ŁKS wrócił do gry po przerwie. W 63. minucie nadzieję łódzkim kibicom dał Mikkel Rygaard. Duńczyk zdobył pierwszego gola w barwach łódzkiego klubu.

W doliczonym czasie gry ełkaesiacy pogubili się w defensywie, sędzia podyktował rzut karny dla Sandecji i po chwili gospodarze cieszyli się z kompletu punktów.

Kibice ŁKS-u nie gryźli się w język, komentując przebieg sobotniego spotkania. Ełkaesiacy przegrali drugi mecz w tym roku i stracili szansę na wyprzedzenie w tabeli Górnika Łęczna już po tej kolejce.

W następnej kolejce łodzianie zmierzą się na własnym boisku z GKS-em Bełchatów.